Политика конфидициальности

Політика конфіденційності

Khoz.com.ua прагне до того, щоб захистити Ваше приватне життя. Якщо ми попросили Вас надати певну інформацію, за допомогою якої можна буде визначити, коли Ви використовуєте цей сайт, то Ви можете бути впевнені, що вона використовуватиметься лише відповідно до існуючих Положення про конфіденційність. Khoz.com.ua може змінювати цю політику іноді, оновлюючи цю сторінку. Ви повинні перевіряти цю сторінку час від часу, щоб бути впевненими, що Ви погоджуєтесь з будь-якими змінами. Ця політика діє з 1.01.2017.

1.1. Khoz.com.ua гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

1.2. У певних обставинах Khoz.com.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

1.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити будь-коли в розділі Особистий кабінет.

1.4. Для того, щоб забезпечити Вас певною інформацією, Khoz.com.ua з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-коли Ви можете змінити тематику такої розсилки або відмовитися від неї.

1.5. Ми захищаємо Ваше приватне життя, використовуючи лише ту інформацію, яку зібрано про Вас законно (відповідно до Закону України «Про захист інформації» 1994 р. та Закону України «Про захист персональних даних» 2011 р.).

1.6. Нам потрібна інформація про Вас з двох причин: по-перше, щоб обробити Ваше замовлення і по-друге, щоб надати Вам найкраще обслуговування. Тип інформації, яку ми збираємо про Вас, включає: Ваше ім’я Ваша адреса Ваша адреса електронної пошти Ваш номер телефону Ваша історія замовлень та профіль 1.7. Ми не будемо надсилати Вам листи електронною поштою в майбутньому, якщо Ви не дали нам свою згоду.

1.8. Інформація, якою ми володіємо про Вас, буде точною та сучасною. Ви можете перевірити всі дані, зв’язуючись з нашим відділом обслуговування клієнтів.

1.9. Якщо Ви знайдете якісь похибки, ми видалимо або виправимо їх.

1.10. Особиста інформація, яка у нас знаходиться, зберігатиметься надійно відповідно до нашої політики внутрішньої безпеки та законів України.