fbpx Skip to content

Госптовари для ХОРЕКА

Вражаюче низькі ціни для оптових поставок

Переваги для HoReCa

Досвід постачання

«Господарочка України» – це ваша реальна помічниця у вирішенні побутових проблем вдома, в готелях, кафе та ресторанах. З 2015 року компанія є великим та надійним постачальником побутової хімії, товарів для збирання та побуту. Продукція користується великою популярністю серед закладів HoReCa, туристичних комплексів через ретельно підібраний асортимент та розумну цінову політику.

Швидка доставка

Завдяки чудовій організації роботи «Господарочка України» зможе вирішити найскладніші завдання постачання побутової хімії в рамках будь-якого стисненого бюджету. Особлива увага приділяється логістиці. Практикується доставка продукції в день замовлення (при оформленні заявки до 10.30) та у суботу (при оформленні у п’ятницю).

Відстрочка платежу

Компанія «Господарочка України» вже тривалий час розвиває довірчі відносини з підприємствами HoReCa та виконує поставки навіть за умови жорстких договірних умов та участі у тендерах. Менеджмент вищого та середнього ланки завжди надає посильну підтримку партнерам, перш за все, пропонуючи оптимальний та різноманітний асортимент побутової хімії, що вирішує основні завдання прибирання приміщень.

Професійний асортимент

Підтримка чистоти з мінімальними витратами коштів є актуальною для барів, кафе та ресторанів, де до стану кухні пред’являються серйозні вимоги з боку наглядових органів санітарно-епідеміологічної служби. Подібні проблеми у виборі засобів прибирання ванних кімнат та туалетів мають готелі.

Наприклад, господарська хімія, що підбирається для цих цілей, повинна відповідати цілій низці вимог, наприклад, мається на увазі:

 • якісне та швидке очищення будь-якого типу забруднень з повною санацією інфекційних збудників;
 • відсутність їдких речовин, що ушкоджують поверхні;
 • низька токсичність засобів прибирання для обслуговуючого персоналу;
 • ароматизація приміщень та поверхонь, що очищаються;
 • вибір засобів із повною відсутністю запаху, що використовуються на кухнях кухарями та прибиральниками.

Індивідуальний підхід

Ключовою перевагою роботи з нашою компанією є індивідуальна підготовка замовлення відповідно до особливостей HoReCa. Практикуються і пакетні послуги, що ґрунтуються на нових товарах для прибирання, що з’явилися на ринку, а також на аналізі асортименту виробників, продукція яких раніше не була представлена на ринку України. Подібні послуги від «Господарі України» відрізняються вигідним співвідношенням ціни, якості та функціональних особливостей.

Різноманітність товарів

Різноманітність асортименту як ключ до співпраці «Господарочка України» завжди робить доступною для своїх клієнтів кращу продукцію для санітарної обробки приміщень, додаткові пристрої, які значно спрощують роботу обслуговуючого персоналу. Запропонована компанією продукція вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів і дозволяє поліпшити якість прибирання та скоротити час, що витрачається. Широкий асортимент побутової хімії доповнюється додатковими засобами. Для чищення приміщень пропонуються:

 • серветки та губки для прибирання;
 • рукавички;
 • паперові рушники листові та в рулонах.

Запропоновано санітарні бавовняні рушники (вафельні, махрові), серветки-рушники з мікрофібри, що ідеально підходять для збирання пилу без слідів на меблів.

Интернет-магазин хозтоваров
Хозяйственные товары

Предметні пропозиції

Широким асортиментом доступні санітарно-гігієнічні засоби для номерів готелів та санітарних кімнат закладів громадського харчування:

 • мило господарське та санітарно-гігієнічне;
 • мило та шампуні в одноразовій упаковці;
 • різноманітні освіжувачі повітря для туалетів та приміщень;
 • накладки на унітази;
 • туалетний папір з різною щільністю та кольорами, з малюнком.

Вся продукція представлена в кількох цінових категоріях, що дозволяє вибирати відділам постачання клієнтів найбільш відповідну конфігурацію замовлення. При цьому фахівці «Господарочка України» завжди пропонують покупцям найбільш підходящі новинки та поєднання, щоб добитися мінімізації бюджету на придбання санітарно-гігієнічної продукції для прибирання.

Наш успіх – це успіх наших клієнтів

Це є запорукою тривалої та плідної співпраці з усіма партнерами, незалежно від регулярності та обсягу замовлень. Широке охоплення сфер діяльності HoReCa Наша компанія пропонує всім підприємствам HoReCa вигідне професійне обслуговування у сфері постачання одноразової упаковки та посуду.

Топові товари

Перелічене є запорукою тривалої та плідної співпраці з усіма партнерами, незалежно від регулярності та обсягу замовлень. Широке охоплення сфер діяльності HoReCa Наша компанія пропонує всім підприємствам HoReCa вигідне професійне обслуговування у сфері постачання одноразового пакування та посуду:

 • картонний посуд (європейська, китайська та японська кухня);
 • коробки для піци (різного діаметра та висоти);
 • одноразовий пластиковий посуд для фаст-фуду;
  серветки паперові з можливістю брендування;
 • пластикова упаковка для харчових продуктів та кондитерських виробів.

Вироби можуть бути поставлені у стандартних форм-факторах або виконуватися за індивідуальним дизайном із нанесенням брендованих написів. «Господарочка України» робить доступною для клієнтів кращу українську або європейську продукцію за доступними цінами.

Наша мета – прибутковість клієнтів

Менеджмент компанії приділяє особливу увагу перевагам обслуговування та конкурентним вигодам, що характеризує вигідну пропозицію. Компанія пропонує постачання кондитерської сировини від європейських виробників за доступними цінами.

Ця продукція допоможе вивести бізнес на принципово новий рівень та отримати високу прибутковість кондитерської, булочної або кафе, пропонуючи кінцевим покупцям вашої продукції високий рівень послуг.

Наша місія

Обслуговування кожного оптового клієнта, що поєднує у собі
отримання доступу до унікальних продуктів, пакетів послуг та
фінансові вигоди для формування замовлення.

Лояльна політика роботи з покупцями дозволяє завжди виробити зручні умови співробітництва. Компанія може запропонувати цікавий формат роботи всім підприємствам HoReCa, кафе, барам, ресторанам та закладам, які користуються господарськими товарами для прибирання.

Приємним доповненням для всіх покупців буде злагоджена робота привітної та уважної команди.
«Господарочка України» завжди зможе запропонувати оптимальні форми співпраці.

Поспілкуйтесь зі спеціалістами з питань, що цікавлять:
Опт

Отримайте індивідуальну пропозицію для HoReCa.

Контакти

Зв'яжіться з нами з будь-якого питання або пропозиції.

Виникли питання? Дзвоніть прямо зараз:

+380 (95) 777 18 83

+380 (97) 100 98 81

+380 (96)  811  12 14