fbpx Skip to content

Алюмінієва упаковка

ФОРМИ З ХАРЧОВОЇ ФОЛЬГИ

Харчові контейнери з харчової фольги – це сучасний вид упаковки, що використовується для продажу та зберігання напівфабрикатів. Вироби можуть використовуватися як одноразовий посуд для готових страв або приготування їжі. Затребувані на домашніх кухнях та в харчовій промисловості.

У продажу можна зустріти алюмінієву упаковку для HORECA будь-яких форм. Вона активно використовується власницями будинку та в харчовій промисловості для приготування їжі та в окремих випадках замінює одноразовий посуд.

Алюмінієва упаковка може використовуватися для зберігання продуктів у промисловому холодильнику, замінюючи більш тендітну пластикову упаковку та харчові контейнери.

Алюмінієві контейнери виготовлені із харчової фольги.

Це один із видів упаковки для зберігання продуктів та напівфабрикатів.

Використовується для приготування їжі та як одноразовий посуд.

Підлягає вторинній переробці.

Випускаються контейнери будь-яких форм.

Будь-яка форма у асортименті

Алюмінієві контейнери використовують для приготування будь-яких страв, але для цього потрібні різні алюмінієві форми.

Низькі
ціни

Алюміній є найбезпечнішою та недорогою сировиною для форм, що використовуються для приготування їжі та зберігання продуктів.

Зручна
доставка

Наш інтернет-магазин «Господарочка України» відправляє компактно запаковану в блістер алюмінієву упаковку транспортною компанією.

Продаж
поштучно

Для харчової промисловості алюмінієва упаковка пропонується оптом, також можна купити поштучно для домашніх потреб.

Алюмінієва упаковка
для фастфудів

Пропозиція технологів використовувати алюмінієву фольгу в харчовій промисловості для приготування їжі було добре сприйнято практично. На відміну від алюмінієвих банок, алюмінієві контейнери відрізняються м’якістю, що спрощує складання відходів перед вторинною переробкою.

При цьому алюміній є найбільш безпечним та біологічно інертним матеріалом, що підходить для виготовлення харчових форм. Їх активно застосовують як одноразовий посуд для фасування кулінарії, що вимагає термообробки.

Алюминиевый контейнер SP15L 100 шт.

Алюмінієвий контейнер SP15L
100 шт.

Алюмінієва упаковка для зберігання, приготування запіканок, м'яса, випічки, хлібобулочних виробів.

Пакет фольгированный 260 350 100 шт

Пакет фольгований, 260х350 мм,
100 шт.

Пакет фольгований для доставки та зберігання гарячих продуктів довго зберігає температуру продукту.

Алюминиевый контейнер для хлеба и кексов SPL2 900 мл 100 штАлюминиевый контейнер для хлеба и кексов SPL2 900 мл 100 шт

Алюмінієва форма для хліба та кексів SP62L,
100 шт.

Контейнер із алюмінієвої фольги призначений для приготування хліба та кексів мас 1 кг.

Крышка картонно-алюминиевая

Кришка картонно-алюмінієва, SP64L,
100 шт.

Комплектна кришка контейнера, покрита алюмінієвою фольгою для збереження температури.

У виробництві алюмінієвої упаковки використовують харчовий алюміній марки А5, він відрізняється м’якістю та податливістю при штампуванні. Якщо при виготовленні алюмінієвих банок і каструль потрібно в сплав вводяться добавки, то для алюмінієвих контейнерів використовують звичайну фольгу харчову без домішок.

Готовий виріб протягом усього терміну корисного використання не іржавіє, а лише покривається оксидною плівкою, яка захищає продукти від окислення та контакту з металом. Ця властивість робить харчові контейнери з алюмінію відповідним варіантом використання як одноразовий посуд для їжі, що вимагає приготування та термічної обробки.

Алюмінієві контейнери виготовляються методом карбування, тому можна робити упаковку будь-яких форм, у тому числі на замовлення великим оптом. Упаковка з алюмінію є одним з найпопулярніших і найбезпечніших пакувальних матеріалів, яку також можна використовувати для приготування їжі на виробництві у фастфудах та в побуті.

Алюмінієві форми дозволяють замінити небезпечний одноразовий посуд із пластику. Після приготування кексів, мафінів, пирогів, запіканок, популярних у мережах доставки їжі та фастфудів, немає потреби в пакувальних матеріалах, достатньо покласти продукцію у паперові пакети при клієнті.

Алюмінієва тара відповідає вимогам екологічної безпеки, оскільки:

  • по-перше, алюміній – це матеріал, що найчастіше зустрічається в природі;
  • по-друге, заклади HORECA можуть скоротити витрати на купівлю шляхом здавання відпрацьованих форм на вторинну переробку.

За допомогою алюмінієвої упаковки можна розширити асортименти готових страв. Доступні будь-які форми та види упаковки, крім цього алюмінієва упаковка для великих мереж фастфуду та доставки може бути виготовлена на замовлення. Це саме стосується і підприємств харчової промисловості, які бажають перейти на екологічно безпечну тару.

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Чи шкідлива їжа, виготовлена в алюмінієвій фользі?

Протикорозійні властивості алюмінію мають на увазі, що на харчових контейнерах цього матеріалу утворюється оксидна плівка, яка виключає контакт металу з їжею. Тому приготування їжі в алюмінієвій фользі не несе небезпеки.

Чи можна підігрівати їжу в алюмінієвому контейнері в мікрохвильовій печі?

Харчові контейнери з алюмінію найчастіше не можна використовувати для приготування їжі в мікрохвильових печах. Справа в тому, що метал не проводить мікрохвилі, за рахунок чого підвищується температура приладу, і він може вийти з ладу просто згоріти.

Для приготування якої їжі підходить алюмінієвий посуд?

В алюмінієвих формах не пригорають молочні продукти, сир та сир. Якщо ви хочете зменшити вплив потенційно небезпечного приготування їжі, використовуйте кондитерський папір.

Чи виділяє алюмінієва фольга канцерогени при термообробці?

Алюмінієва упаковка виготовляється із харчової фольги без шкідливих домішок. Дійсно алюміній може проникати в їжу при тривалому зберіганні та запіканні, але ця кількість незначна, організмом не засвоюється та легко виводиться (хелатується). Приготування їжі у харчовій фользі не несе ризиків для здоров’я.

Чи шкідлива їжа, що підгоріла в алюмінієвій упаковці?

Алюмінієві форми швидше нагріваються, тому час підгоряння продукту менший. Така їжа для здорових людей відносно небезпечна через малу наявність канцерогенів, для хворих – не рекомендується.

При порушенні метаболізму алюміній може накопичуватися в організмі, як і інші нетоксичні метали. У клітинах він змінює енергообмін у циклі Кребса та сприяє проліферації. Тому приготування у таких формах не має бути систематичним. Все добре в міру!

Алюмінієва упаковка для КУЛІНАРІЇ

Екологічно безпечне пакування для фастфудів.

Сертифікований харчовий алюміній марки А5.

Піддається вторинній переробці.

Картонна
упаковка

Не вимагає антисептичної обробки та добре розкладається в природних умовах.

Одноразовий
посуд

Є недорогим та гігієнічним матеріалом, не токсичним для харчових продуктів.

Антисептичні
засоби

Засоби дезінфекції приміщень та антисептики для відвідувачів HORECA в асортименті.