fbpx Skip to content

Картонна упаковка

ЕКО УПАКОВКА
З КАРТОНУ

Картонна упаковка застосовується для доставки готових страв та продажу їжі у фастфудах. Це один із найміцніших матеріалів для одноразового посуду, який не завдає шкоди природі.

Одноразовий паперовий посуд стає стандартом обслуговування не лише у закладах швидкого харчування. Вона увійшла в практику з того моменту, коли відвідувачі звикли до паперових склянок та тарілок. У ній можна продавати все: від гарячих напоїв до харчових продуктів тривалого зберігання.

У продажу представлений широкий асортимент одноразового посуду з картону та крафт паперу. Такі картонні тарілки та стаканчики відмінно тримають форму та доповнюють якість продуктів харчування стильною подачею. Купити паперову упаковку та посуд можна, скориставшись нашим сайтом. Ми також продаємо посуд оптом та поштучно. У нас запропонований асортимент різноманітних паперових склянок, відповідних тарілок та іншої паперової тари.

Безпечна для природи та біорозкладається

Випускається у будь-яких розмірах та індивідуальному дизайні.

Доставляється транспортними компаніями у розкладеному вигляді.

Застосовується всім видів харчових продуктів.

Зберігає тепло гарячих напоїв та випічки.

Продуманий асортимент

Наш інтернет-магазин «Господарочка України» працює з низкою фабрик, що займаються виготовленням картонної упаковки, яка застосовується у фастфудах.

Низькі
ціни

Наш інтернет-магазин «Господарочка України» пропонує картонну упаковку будь-яких розмірів для харчових продуктів за низькими цінами в широкому асортименті.

Поштучно та
оптом

Картонну тару та упаковку для їжі можна придбати комплектами, поштучно чи оптом. Нами запропоновано різні види упаковки. Це один із найбезпечніших і найміцніших матеріалів.

Є
сертифікати

На весь одноразовий посуд є необхідні гігієнічні сертифікати. Скористайтеся нашим сайтом для зв'язку з менеджерами та отримайте необхідні документи.

Картонна упаковка
для HORECA

Для HORECA ми маємо всі види упаковки, які можуть знадобитися в кафе, ресторані або фастфуді. Ви можете підібрати найменування за необхідними індивідуальними розмірами завдяки широкому асортименту.

Цей вид упаковки застосовується для фасування салатів, хлібобулочних виробів, кулінарії. Використовуються для доставки готових страв. Для виготовлення упаковки застосовується крафт-картон, що відрізняється міцністю та здатністю утримувати навантаження.

Крім цього, у нас ви можете купити коробки для піци в асортименті, подарункові коробки та пакети в будь-яких розмірах. Вони можуть використовуватися для харчових продуктів та упаковки текстилю. Ми працюємо безпосередньо з виробництвами картонної упаковки та постачаємо її за низькими цінами.

Картонне пакування широко використовується закладами HORECA. Інтернет-магазин “Господарочка України” може вас порадувати широким асортиментом, різноманітністю видів пакувальної продукції та її високою якістю.

Використовувати таку упаковку можна досить широко. Наприклад, наші крафт пакети, які стосуються категорії паперової упаковки, підійдуть для новорічних подарунків, але зазвичай в них продають хліб та кондитерські вироби.

Вся продукція виготовляється у заводських умовах на сучасному обладнанні, використовується якісна сировина, що відповідає гігієнічним нормам.

Увага наших клієнтів завжди привертає нестандартне упакування, представлене в асортименті. Ви можете купити картонну тару на нашому сайті та після зробити замовлення на нанесення індивідуального дизайну в друкарні.

Ми завжди намагаємося порадувати вас новими видами цікавої упаковки!

Картонну упаковку виготовляють із пакувальних матеріалів з відповідними гігієнічними вимогами. За пропонованим асортиментом ви можете підібрати потрібний вам вигляд та розміри продукції, а також замовити товари з нашого сайту з доставкою.

Нами запропонований широкий асортимент тари, коробок для піци та інших продуктів харчування, популярних у фастфудах. Виробництва картонної упаковки можуть виготовити продукцію за індивідуальними розмірами, але зазвичай у цьому немає необхідності, оскільки представлені найактуальніші види упаковки.

Це можуть бути підставки з гофрокартону для кави або подібна продукція з пресованого пакувального картону. Ви можете купити у нас тарілки різних розмірів, склянки з кришкою та без, пакети та конверти.

Наш інтернет-магазин “Хозюшка Україна” працює з надійними постачальниками, які виготовляють пакувальні вироби найвищої якості.

Стакан гофрированный одноразовый красный

Гофрована склянка
110 мл

Гофрована склянка виготовлена з преміальних матеріалів і має надійний дизайн виробу.

Стакан картонный

Склянка картонна
180 мл

Картонна склянка через двошаровість має високу міцність і відповідає вашим вимогам.

Картонный салатник с крышкой

Салатник із кришкою
1300 мл

У нашому інтернет-магазині ви знайдете салатники, зручні для фасування продукції для відділу кулінарії або доставки.

Коробка WOK

Коробка крафт WOK
600 мл

Картонна коробка WOK використовується для упаковки локшини або продажу фруктів і дрібних кондитерських виробів.

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Чи шкідливо пити напої із картонних склянок?

Картонна упаковка, виготовлена з картону, що ламінує, може бути джерелом мікропластика, вплив якого на організм маловивчено.

Яка основна перевага паперового посуду?

Картонна упаковка та посуд користується великою популярністю завдяки своїм якостям. Картон є одним із найміцніших матеріалів в експлуатації, але важливим є те, що картонні склянки з гарячим напоєм не обпікають руки.

Чи можна картонну упаковку використовувати у мікрохвильовій печі?

Картонні коробки без ламінування можна використовувати як посуд при підігріві харчових продуктів у мікрохвильовій печі. При цьому враховуйте, що картонна коробка не призначена для обробки методом випікання.

Як перевірити гігієнічний сертифікат картонної упаковки?

Для цього зайдіть на наш сайт і напишіть менеджеру. Картонну тару можна помістити в стерилізатор або духову шафу для дезінфекції на кілька хвилин.