fbpx Skip to content

Одноразовий посуд та упаковка в асортименті

Одноразовий посуд є стандартом обслуговування клієнтів у закладах HORECA, пропонується нашим інтернет-магазином оптом та в роздріб.

Будь-яка форма у асортименті

Якісний одноразовий посуд в асортименті від пластикових виробів до паперових стаканчиків.

Низькі
ціни

Це той випадок, коли пластикові тарілки обійдуться дешево, а сервіс з обслуговування буде вигідним.

Зручна
доставка

Наш інтернет-магазин «Господарочка України» працює з усіма транспортними компаніями та організує доставку в будь-яку точку України.

Продаж
поштучно

У нас ви можете купити пластикові, паперові та алюмінієві набори сучасного одноразового посуду, що приваблює клієнтуру.

Асортимент сучасного одноразового посуду настільки широкий, що дозволяє забезпечити потреби харчових виробництв в упаковці, кафе та ресторанах. Ви також можете провести корпоратив або дитячі свята.

У нашому інтернет-магазині можна купити пластикові, паперові та картонні склянки, тарілки, ємності та контейнери, доповнивши їх столовими приладами. Ми маємо якісні одноразові набори посуду в єдиному дизайні.

Наш інтернет-магазин пропонує асортимент одноразового посуду для гарячої їжі та напоїв, а також алюмінієву упаковку для приготування напівфабрикатів, паперові пакети для випікання в асортименті.

Асортименти одноразового посуду настільки великий, що дозволяє розвивати ваше виробництво в потрібному форматі. Наш інтернет-магазин пропонує продукцію поштучно, а також співпрацю виробникам, зацікавленим у покупці одноразового посуду та тари оптом.

Працюйте з “Господарочкой України”: ви можете купити у нас різноманітну упаковку, щоб як виробник запропонувати покупцям затребувані продукти харчування в якісній упаковці.

Для фаст-фудів ми пропонуємо все необхідне для сервірування: пластиковий та паперовий посуд, алюмінієві контейнери для напівфабрикатів, склянки, тарілки, ємності для різних видів страв та десертів.

Оформити замовлення ви можете зараз!

Одноразовий посуд
стимулює попит

Якщо ви хочете дійсно процвітати у своєму кафе, то повинні осмислено підійти до вибору одноразового посуду, як стандарту гігієнічного обслуговування. Як правило, власники вибирають паперові склянки, тарілки та упаковку, але пластиковий посуд теж не можна випускати з уваги, не кажучи про столові прилади з пластику.

Нашим інтернет-магазином запропоновані пластикові тарілки різних кольорів та діаметрів. Купити одноразові столові прилади ви можете у двох варіантах – дерев’яному та пластиковому. Вибір паперових стаканчиків для холодних та гарячих напоїв допоможе сервірувати стіл для дитячих свят, корпоративи та пікніки.

Ми пропонуємо широкий асортимент посуду оптом для харчових виробництв. Починаючи від паперових стаканчиків з кришкою для салатів та інших людей, закінчуючи пластиковими склянками з купольними кришками для десертів.

Алюминиевый контейнер SP15L 100 шт.

Алюмінієвий контейнер SP15L
100 шт.

Алюмінієва упаковка для зберігання, приготування запіканок, м'яса, випічки, хлібобулочних виробів.

Посуд для ВОК

Коробка WOK крафт,
600 мл

Коробка для китайской лапши, изготовленная

Гофрована паперова склянка

Гофрована паперова склянка, 180 мл

Гофровані паперові склянки дуже подобаються любителям кави, які вибирають сервіс.

Склянка для Мілкшейка, без крышки,
500 мл

Компактна, прозора та зручна в руці склянка використовується для коктейлів та інших десертів.

Одноразовий посуд – це ідеальний варіант для організації гарного обслуговування клієнтам у кіосках, маленьких кафе та інших закладах HORECA, які не мають власної кухні. Але навіть є вона у вас є, купити одноразовий посуд потрібно для покращення та спрощення обслуговування.

Одноразовий посуд оптом доступний в інтернет-магазині “Господарочка України” за окремим запитом. В асортименті продукція, представлена в магазині, це упаковка та посуд поштучно та дрібним оптом.

Ми пропонуємо її купити для офісів, дитячих свят, виїзду на пікнік. У нас представлений широкий асортимент паперових стаканчиків, які можна прикрашати наклейками у фастфудах. Є привабливі гофровані склянки різних кольорів.

Асортимент пластикових виробів допоможе організувати роботу кондитерської або кулінарії. До нас представлений великий вибір сучасного одноразового посуду.

Від пластикових тарілок та паперових склянок не може відмовитись жодне відкрите кафе. Поряд із пропозицією такого посуду, у нас є безліч цікавих новинок, які пропонуємо купити для вашого закладу. У тому числі, у великому асортиментній ємності для гарячих напоїв.

Алюмінієвий посуд – це окрема пропозиція, яка допоможе організувати вам приготування гарячих страв буквально в польових умовах. Упаковка з алюмінію потрібна у харчових виробництвах, які пропонують придбати супермаркетам свою кулінарію. У нас цей вид одноразового посуду представлений у великому асортименті.

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Чи шкідлива їжа, виготовлена в алюмінієвій фользі?

Протикорозійні властивості алюмінію мають на увазі, що на харчових контейнерах цього матеріалу утворюється оксидна плівка, яка виключає контакт металу з їжею. Тому приготування їжі в алюмінієвій фользі не несе небезпеки.

Чи можна підігрівати їжу в алюмінієвому контейнері в мікрохвильовій печі?

Харчові контейнери з алюмінію найчастіше не можна використовувати для приготування їжі в мікрохвильових печах. Справа в тому, що метал не проводить мікрохвилі, за рахунок чого підвищується температура приладу, і він може вийти з ладу просто згоріти.

Для приготування якої їжі підходить алюмінієвий посуд?

В алюмінієвих формах не пригорають молочні продукти, сир та сир. Якщо ви хочете зменшити вплив потенційно небезпечного приготування їжі, використовуйте кондитерську папір.

Чи шкідлива їжа у паперовій упаковці?

Паперова упаковка, яка вкрита плівкою, може бути джерелом небезпечного мікропластику. При рідкісному або разовому вживанні їжі з такого посуду не буде шкоди. Але краще утриматися від напоїв та їжі з ламінованого паперового посуду.

Чи шкідлива їжа із пластикового посуду та упаковки?

Кожен вид одноразового пластикового посуду призначений для використання за певних температурних умов. Якщо їх дотримуватися, такий посуд не тільки безпечний, але й не має собі рівних за гігієнічністю.

Чи шкідливий паперовий посуд для природи?

Вважається, що паперовий посуд повністю безпечний для природи, але це не стосується упаковки, що ламінує. Такий посуд довго розкладається в ґрунті, як і пластик, і стає причиною смерті диких тварин.