fbpx Skip to content

Антисептики для HORECA

БЛАНІДАС

Бланідас – українська торгова марка, що випускає хлорні та безхлорні антисептики для дезінфекції приміщень, передстерилізаційного очищення та стерилізації медичних виробів.

Бланідас для рук використовується для обробки шкірних покривів, є одним з найефективніших дезінфікуючих засобів медичного та побутового призначення.

Медична дезінфекція є зараз найнадійнішим підходом в антисептичних процедурах, за умови, що в процесі регулярного використання не відбувається порушень метаболічного балансу шкіри.

Кошти на основі хлору поставляються Бланідас у банках та в окремих стиках, які зручні у нерегулярному збиранні. Антисептик для рук Бланідас може використовуватися не лише відвідувачами кафе, а й кухарями на кухні.

Бренд випускає безальдегідний засіб на основі третинних амінів, що використовується для обробки посуду та меблів у закладах HORECA.

Видаляє всі види вірусів, бактерій та грибів

Не завдає шкоди природі за дотримання техніки безпеки

Сертифіковано

Використовується з медичною метою

Застосовується у громадських місцях

Антисептики для HORECA

Пандемія COVID-19 концептуально змінила ставлення до дезінфекції та вивело використання антисептиків у щоденні процеси обробки приміщень у громадських місцях та вдома. Для цієї мети використовуються дезінфікуючі засоби на хлорній, безхлорній та спиртовій основі. Багато антисептиків для HORECA для цих цілей тривало застосовувалися в медичній практиці. Бланідас відноситься до ефективних антисептиків, які використовуються в Україні.

Засоби Бланідас застосовуються для знезараження та миття всіх типів поверхонь, включаючи шкірні покриви (запропонований спеціальний продукт) та проведення генерального прибирання у ресторанах, кафе, кухнях закладів громадського харчування, а також у домашніх умовах.

Антисептики Бланідас мають туберкулоцидну, віруліцидну та фунгіцидну та спороцидну дію.

Іншими словами, Бланідас ефективно прибирає з оброблюваних поверхонь грибки, суперечки, віруси та скупчення палички Коха, що викликає туберкульоз.

Безальдегідний засіб Бланідас Актив застосовується для чутливих хірургічних інструментів, забезпечуючи повну стерилізацію та дбайливе знезараження. Донедавна використовувався переважно у медичних цілях.

Бренд Бланідас випускає антисептики шкіри, які можна купити для обробки шкірних поверхонь. Застосування шкірних засобів дезінфікування є обов’язковою вимогою МОЗ України для сфери обслуговування.

Ви можете у своєму закладі запропонувати відвідувачам обробку шкіри якісним антисептичним засобом із противірусним, антигрибковим та антибактеріальним ефектом, який чудово себе зарекомендував у обробці.

При нанесенні на руки шкірного антисептика Бланідас не з’являється алергія та інші реакції шкіри. Він використовується для обробки рук медичним персоналом та відмінно захищає від інфекційного навантаження відвідувачів будь-якого закладу HORECA. Цим антисептиком можна обробляти серветки та інші засоби дезінфекції та гігієни, коли потрібно забезпечити повне знезараження.

Купить Бланидас Актив

БЛАНІДАС Актив

Безальдегідний та безхлорний засіб для дезінфекції приміщень, стерилізації інструментів та передстерилізаційної обробки. Активно проти вірусів, грибків та мікобактерій.

Купить Бланидас Актив Саше

БЛАНІДАС Актив саше

Безхлорний засіб на основі третинних амінів для антисептичної обробки та стерилізації інструментів, меблів та предметів побуту в саші. Застосовується для вологої обробки.

БЛАНІДАС
Soft

Безалергенне мило з гліцерином для гігієни рук та тіла, використовується в медицині для гігієнічної обробки тіла перед оперативним втручанням. Не викликає роздратування та алергії.

Купить Бланидас 300 гранулы

БЛАНІДАС 300 (гранулы)

Хлорний відбілювач та антисептик. Використовується для гігієнічної обробки приміщень медичних закладів. Використовується для обробки води у басейнах.

Асортимент шкірних антисептиків не обмежується набір засобів для обробки з метою дезінфекції. Запропоновані антисептики для HORECA не всі виробляються на спиртовій основі або у вигляді серветок.

З початку періоду пандемії практично припинилося використання спиртових антисептиків, а для медичної дезінфекції застосовують спеціальні засоби у вигляді спрею з рідиною або гелю.

Ці засоби справляються з бактеріями, спорами, вірусами та грибками завдяки своєму складу. Наприклад, третинні аміни не поступаються впливом хлорним антисептикам.

Цим і відрізняється медична дезінфекція, професійні засоби використовуються на постійній основі і дають бездоганний результат і безпечніші: не викликають алергії та подразнення.

Дезинфікуючі склади прийнято ділити на дві категорії для швидкої та ретельної обробки. При цьому мається на увазі, що перед обробкою поверхня обробляється з миючим засобом.

Це правило рекомендується для всіх антисептиків, більш менш ефективних. У продажу є готові розчини та концентрати з аналогічним складом. Їх використання залежить від ваших завдань та ціни, яку наші покупці хотіли б побачити та заплатити.

Одним із видів антисептиків вважаються відбілювачі, деякі з них використовуються як антибактеріальний гель для обробки поверхонь. Зважайте на те, що засоби дезінфекції можуть пошкодити шкіру рук, тому потрібне використання рукавичок. Для обробки шкіри випускаються спеціальні продукти, які також представлені на нашому сайті за доступними цінами.

LECO антисептик для быстрой дезинфекции

LECO
засіб для дезінфекції

Один из самых эффективных антисептиков для быстрой дезинфекции поверхностей с вирулецидным и антибактериальным эффектом. Активен к микобактериям, гепатитам В и С, ВИЧ, аденовирусам, грибам рода Candida и плесени. Экспозиция 5-10 мин.

АХД 2000 експрес купить в интернет-магазине

АХД 2000
експрес
ТМ LYSOFORM

Шкірний антисептик, який використовується для обробки шкіри рук, ніг та поверхонь. Безпечний, не призводить до шкірних реакцій. Забезпечує тривалу дію. Активний щодо мікобактерій, ВІЛ, вірусів гепатиту та грипу, грибів. Експозиція 15 хв.

Стиральный порошок профессиональный купить

Пральний порошок
безфосфатний
White PRO

Пральний порошок, який не викликає подразнення шкірних покривів. Через високий вміст лугу забезпечує дбайливу антисептичну обробку текстилю та одягу. Професійна формула не містить фосфатів, містить відбілювач.

Моющее средство для пола купить

Миючі засоби
для підлоги
PROSERVICE

Миючі засоби використовуються перед обробкою антисептиком. Професійна формула PROSERVICE застосовується для медичної дезінфекції. Ефективно справляється із інфекціями завдяки сучасному ефективному складу.

Продуманий вибір коштів

Наш інтернет-магазин «Господарочка України» пропонує асортимент ефективних антисептичних засобів для обробки приміщень.

Низькі
ціни

Ми пропонуємо низькі ціни на найкращі антисептики для проведення дезінфекції у приміщеннях підприємств HORECA та засоби гігієни для відвідувачів.

Вирішення проблем прибирання

Для досягнення кращого ефекту фахівцями для HORECA рекомендується медична дезінфекція та антисептики для швидкого збирання.

Безпечний
товар

Запропоновані дезінфікуючі засоби дуже ефективні щодо інфекцій, але безпечні для відвідувачів та персоналу.

Швидка дезінфекція для HORECA:

В якості альтернативи медичної дезінфекції для щоденного прибирання та антисептичної обробки приміщень підприємств застосовуються засоби швидкої обробки поверхонь з мінімальним часом експозиції.

Проти COVID-19, ВІЛ, гепатитів B, C, аденовірусів

Антибактеріальний ефект

Сертифіковано

Експозиція 5-10 хвилин

Правила санітарної обробки приміщень
при COVID-19

Актуальні питання та відповіді експертів

Що знадобиться для дезінфекції приміщень?

Існують правила санітарної обробки приміщень COVID-19, в яких описаний процес знезараження. Так для антисептичних заходів поверхонь потрібні одноразові рукавички, миючі засоби для попереднього прибирання, антисептик, рекомендований МОЗ або побутовий відбілювач. При дезинфекції через токсичність антисептиків необхідно провітрювати приміщення.

Чи підлягає дезінфекції інтер’єрний текстиль?

Так, потрібне прання килимів, половиків та іншого текстилю. Для цього рекомендуємо спеціальні концентрати.

Як знизити ризики захворювання на обслуговуючий персонал?

При проведенні дезінфекції рекомендується користуватися медичними масками, рукавичками та спеціальним одягом. Після завершення одяг підлягає пранню.

Чим виконується санітарна обробка електроніки, банкоматів та терміналів?
Використовуйте спиртові серветки, підготовлені в розчині дезінфікуючого з 70% вмістом спирту, або спеціальні аерозолі. Поверхня витирається насухо.

Чи ефективний побутовий відбілювач «Білізна» при знезараженні?

Усі хлорні антисептики активні та успішно знищують коронавірус. Оптимальне співвідношення для цього: 1/3 чашки відбілювача на 4 л води або 4 ч.л. відбілювача на 1 л води. Для прання та відбілювання білизни, рушників та скатертин використовуйте хлорний антисептик у гранулах Бланідас 300.

Чим витирати пил?

Профілактика осадження пилу на поверхні, що знезаражується, доповнює санітарну обробку. Для цього використовуються антисептики для швидкого прибирання LECO. Цим засобом проводиться знезараження часто використовуваних поверхонь.

Що входить до сучасного індивідуального набору відвідувача готелю?

Рушники, мило та серветки для унітазу доповнюються медичними масками та спиртовими серветками для обробки шкіри. У номері та громадських місцях має бути рекомендований МОЗ антисептик. Також потрібні спеціальні килимки для туалетних кімнат, вони доповнюють за функціями антисептики для HORECA.

Картонна
упаковка

Не потрібно антисептичної обробки і добре розкладається в природних умовах.

Одноразовий
посуд

Є недорогим та гігієнічним матеріалом, не токсичним для харчових продуктів.

Алюмінієва
упаковка

Підлягає вторинній переробці та дозволяє не лише приготувати, але знезаражувати їжу в печі.