Любые виды упаковки

Любі види упаковки

Будь-які види упаковки із собою від виробника

Опт і
різниця

На нашому сайті доступні всі види упаковки для їжі оптом та в роздріб.

Великий
опт

Крім дрібного опту упаковки,
ми пропонуємо великі поставки.

Низькі
ціни

Ви завжди купуєте коробки за оптовими цінами та можете замовити великий опт.

Швидка
доставка

Доставляємо крафтову упаковку в будь-який регіон кур'єром та посилками.

Пластикова, паперова, крафтова упаковка із собою

Ще недавно одноразовий посуд багато хто з нас не сприймав як предмети сервірування. Сьогодні можна купити упаковку для харчових продуктів із безпечних матеріалів, яка призначена для закладів швидкого харчування.

Упаковка із собою – це особливий напрямок у виробництві посуду для кафе, ресторанів та сервісів доставки. Її використовують зазвичай для готових страв.

Якісне пакування з крафту можна побачити в багатьох ресторанах, але найчастіше у сервісів доставки. Вона може бути виконана з індивідуальним дизайном, що покращує логотип закладів швидкого харчування або сервісу доставки.

Пластикова упаковка пропонується у фастфудах, але сучасний дизайн та різні кольори продовжує залишати її улюбленою упаковкою їхнього крафт картону.

Крім цього використовуються як упаковка будь-які види паперових пакетів не тільки для доставки їжі. Вони ідеально підходять для трикотажних та текстильних виробів.

Індивідуальний дизайн на такі пакети та упаковку з крафту паперу можна нанести методом шовкотрафаретного друку. Інтернет-магазин «Господарочка України» пропонує різні види одноразового посуду.

У найширшому асортименті ви можете купити пластикову упаковку для їжі: від пластикових контейнерів для фасування продуктів в супермаркетах до ємностей для суфле, крему, морозива в кондитерських.

Представлений асортимент картонних коробок для піци, виготовлених із екологічного картону. Упаковка їжі на виніс може підвищити виторг будь-якого закладу HORECA.

Чи добре сервірується одноразовий посуд?

Вашому закладу, який торгує їжею на виніс, з нашої продукції ідеально підходять паперові конверти для хот-догів, картоплі фрі та пиріжків. Якщо є бажання запропонувати клієнтам гарячі страви із напівфабрикатів, пропонуємо вам найширший асортимент алюмінієвих контейнерів. Продукцію можна розігрівати у звичайній мікрохвильовій печі.

Упаковка для всіх закладів HORECA

«Господарочка Україна» пропонує якісну упаковку із пластику для кондитерських та кафе. Вашу продукцію можуть поповнити суфле та кремові десерти у пластиковому посуді. Серед різних видів склянок є преміальні. Вони ідеально підходять і для обслуговування клієнтів ресторанів чи евенти-заходів на природі.

Для
булочних

Булочні в нашому інтернет-магазині зможуть придбати якісну упаковку для хліба.

Передусім, безпечні для навколишнього середовища паперові пакети. і хот-догів.

Ваш асортимент зможуть доповнити будь-які види страв швидкого харчування, які можуть пакуватися в пластикові контейнери.

Для
магазинів

Магазини зацікавлені в закупівлі пластикових контейнерів, зручних для фасування будь-яких продуктів харчування.

У нас вони представлені в найширшому асортименті та доступні для покупки за низькою ціною. умовах.

З великими компаніями ми працюємо за цінами від виробника великим оптом.

Для
кав`ярень

Для кавових у нас є великий вибір склянок із пластику та картону. Для десертів - пластикові та паперові тарілки, а також пластикові склянки для кремів та суфле.

Вироби представлені в різних обсягах, для їжі на виніс пропонуємо паперові пакети для вашої продукції та солодощів. Підігрівати готові страви в упаковці на виніс ви зможете в алюмінієвих контейнерах.

Для
фастфудів

Для фаст-фудів, що працюють на винос, у нас запропоновані одноразові картонні контейнери для бургерів і салатів, а також конверти з крафту для картоплі фрі.

Свіжі страви краще зберігаються в упаковці з кришкою. Такі коробки використовуються ресторанами швидкого харчування для доставки їжі. Картонний посуд у нашому асортименті доповнюють яскраві гофровані склянки.

Вивчивши нашу пропозицію, ви зможете готувати для клієнтів будь-які види випічки, десертів, перших і других страв, що добре реалізується.

Зверніть увагу, що картонний посуд з крафту не пропускає жир, а контейнери зі спіненого матеріалу зберігають тепло і підходять для індивідуального пакування їжі та гарячих страв. Їх можна пропонувати на продаж не лише у кафе, а й у звичайному кіоску.

Ми враховуємо побажання клієнтів, які отримуємо після ваших замовлень та поповнюємо асортимент.

Коли вам набридне пакувати пиріжки в газети, заходьте в інтернет-магазин «Господарочка України»!

У сучасних кав’ярнях пропонуються креативні страви. Для їх зберігання використовують різноманітні безпечні коробки для зберігання. Не обмежуйтесь невеликим асортиментом, а покращуйте обслуговування, збільшуючи покупки клієнтів апетитними стравами. Завдяки тарі та кількості страв та продуктів, ви можете розвинути своє виробництво. Клієнти купують смачну їжу та цінують гарний сервіс. Логотип на готову упаковку можна нанести за допомогою наклейки та друку.

Харчові продукти за сучасними нормами упаковуються в одноразові харчові контейнери. Для їх виробництва використовуються різні матеріали: алюмінієва фольга, пластикові, паперові та картонні.

Такий посуд зараз хочуть купити не лише кафе, а й ресторани. Наш інтернет-магазин «Господарочка України» пропонує найширший асортимент одноразового посуду та упаковки з собою. Великим компаніям замовлення доставляються оптом із доставкою.