Политика возврата

Політика повернення

Ви можете повернути товар в офісі транспортної компанії або в присутності кур’єра, оглянувши його. В окремих випадках ми готові прийняти повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки за наявності підтверджуючих документів про оплату та неушкодженої упаковки. До безповоротних товарів належать найменування, які не підлягають поверненню відповідно до законодавства.

Замовте консультацію менеджера, якщо сумніваєтеся у покупці. Ми зможемо надіслати вам зразки або ви можете замовити доставку з оплатою в офісі транспортної компанії. Така форма співпраці, якщо ви не впевнені у замовленні, є для нас кращою. Зверніть увагу, що в цьому випадку ви не можете вибирати відповідні назви, а повинні прийняти та сплатити посилку повністю або відмовитися від неї.

Повернення коштів

Відшкодування коштів за товар, який покупець повернув відповідно до законодавства та умов у неушкодженому вигляді, здійснюється протягом 3 банківських днів або за погодженням. На суму відшкодування ви можете зробити замовлення у нашому магазині. Однак у цьому випадку ви повинні понести витрати на транспортування поверненої посилки.

Обмін

Покупець може повернути непошкоджений товар в упаковці протягом 14 днів, сплативши транспортні витрати, та придбати інші товари в нашому магазині, сплативши транспортні витрати на загальних підставах.

Повернення коштів за доставку

Повернення коштів за доставку, сплачену покупцем, не передбачено.

 

Якщо вам потрібна допомога, зверніться до нас через контакт-форму або по телефону.