fbpx Skip to content

Одноразовий пластиковий посуд, тара та упаковка

Пропонуємо купити одноразовий пластиковий посуд, набори пластикових ложок та виделок з асортименту.

Упаковка поза конкуренцією

Популярний одноразовий пластиковий посуд, тара, упаковка у вигляді пластикових контейнерів не втрачає своєї популярності. Її закуповують навіть заклади HORECA, які давно перейшли на паперові стаканчики та тарілки в обслуговуванні клетів. При цьому харчовий пластик залишається одним з найбільш гігієнічних і безпечних матеріалів.

Він підходить, але не дуже зручний для гарячих напоїв, при цьому відрізняється низькою ціною. Інтернет-магазин “Господарочка України” пропонує купити набори пластикового посуду дрібним оптом, а також асортимент одноразової пластикової тари для магазинів.

Пластиковий посуд можна використовувати для пакування кондитерських виробів, густих молочних продуктів, кулінарії. У харчовому пластику без вакуумного закупорювання відмінно зберігаються харчові продукти обмеженого терміну зберігання, для продажу достатньо лише наклеїти маркувальну етикетку.

У нас ви можете купити одноразовий посуд із пластику в асортименті, це: склянки для холодних напоїв об’ємом від 100 мл до 500 мл, дрібні та глибокі тарілки різним діаметром, пластикові ложки, вилки та ложечки для десертів, пластикові контейнери та тару для суперпаркетів.

Якщо ви відмовилися від пластикових стаканчиків, то ми можемо запропонувати асортименти паперових і кришками і без. Вони більш зручні та безпечні у подачі гарячих напоїв.

Інтернет-магазин “Господарочка України” пропонує одноразовий пластиковий посуд в широкому асортименті. Зверніть увагу, що посуд може бути виготовлений із різних видів пластику, про тип сировини можна знайти інформацію в назві. Крім традиційного пластикового посуду в прозначному, білому та чорному виконанні ми пропонуємо купити пластикові тарілки, виделки, ложки із забарвленої в масі сировини.

Безпрецедентна гігієнічність

Використовуйте гігієнічний пластиковий посуд, що не завдає шкоди здоров'ю, але потребує утилізації.

Низька
ціна

Одноразовий пластиковий посуд, на відміну від паперової упаковки, має нижчу ціну.

Більш широкий асортимент

Асортименти пластикового посуду налічує сотні різних виробів, які можна купити за низькою ціною.

Дрібний
і великий опт

Пропонуємо купити пластиковий посуд, тару та упаковку поштучно, дрібними партіями та великим оптом.

Місткість РЕТ десерт (250мл) 100шт/уп з кришкою

Пластикова склянка для морозива чудово підійде для кафе мороженого або кондитерських, які бажають показати "товар обличчям".

ПЭТ бутылка

Пляшка полімерна
1,5 л
(90 шт/уп)

ПЕТ пляшки затребувані у фермерських магазинах та для торгівлі приватним товаром. У нас є всі наименування та форми пляшок.

Вилка одноразова пластикова біла, РР (100 шт/уп)

Одноразова вилка з пластику та тарілки, і склянки, і пластикова тара дозволять відмовитися від традиційних столових приладів, які подаються до страв.

Виделка
пластикова
чорна

Чорні вилки з пластику підійдуть для сервірування страв у лофт ресторанах, які часто використовують одноразовий посуд.

Кольоровий одноразовий посуд затребуваний на дитячих святах та різноманітних евент-заходах. Зверніть увагу, що пластик вимагає утилізації і не розкладається у природі, але він ідеально підходить і зберігає свіжість харчових продуктів.

“Господарочка України” пропонує купити одноразові прилади з харчового пластику – одноразові ложки, виделки та ножі, в тому числі, для дітей. Наш магазин порадує низькою ціною на пластикові стаканчики та тарілки. Також нами пропонуються пластикові контейнери та склянки для десертів. Одноразовий посуд без пластикових склянок і тарілок важко собі уявити. Тим часом у нас представлений посуд із різних видів пластику. Деякі з них підходять для гарячих напоїв і дозволяю відмовитися від дорогих паперових стаканчиків.

Оформити замовлення ви можете зараз!

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Скільки розкладається пластик у природі?

Після використання, якщо залишити пластикові тарілки та склянки поза встановленими місцями для збору, вони розкладатимуться протягом 500 років. Пластиковий посуд завдає значної шкоди природі, особливо якщо потрапляє у водойми.

Чи можна у пластиковий посуд класти гарячу їжу?

Гарячу їжу та напої не можна класти в посуд із полістиролу з маркуванням “06” або ПС (PS). Під час нагрівання вона виділяє токсичний стирол.

Чим небезпечний пластиковий посуд?

Небезпечним є посуд з полістиролу з маркуванням PS, якщо його використовувати для гарячої їжі. Також не рекомендується підігрівати їжу в мікрохвильовій печі у пластиковому посуді з маркуванням PP, виготовленим із поліпропілену.

З яких видів пластику виготовляється одноразовий посуд?

Пластиковий посуд виготовляється з ПЕТ, проте зловживати нею не можна, тому що в організм потрапляє естрогенно-подібна речовина.
Найбезпечнішим вважається поліетилен низького тиску високої щільності HDPE.
Один з найнешкідливіших пластиків – це LDPE, він менш безпечний, ніж HDPE, але не завдає відчутної шкоди здоров’ю.
Поліпропілен або ПП та ПЕВП також вважається найбезпечнішим пластиком після HDPE.
Найтоксичнішим вважається полістирол, на якому стоїть маркування “06” або ПС (PS). З нього виготовляються склянки для холодних напоїв та кришки.

Чи можна пити алкоголь із пластикових склянок?

Не рекомендується, тому що в спирті розчиняються токсини (на відміну від інших напої), які містяться у всіх видах пластику.

Для яких цілей використовують
пластиковий посуд?

Якщо ви хочете купити одноразовий посуд, але побоюєтеся купувати пластикові стаканчики, ложки, виделки та тарілки через дешевий зовнішній вигляд, інтернет-магазин “Господарочка України” може допомогти.

Купити пластикові одноразові ложки, виделки, а також тарілки для першого та другого та склянки для десертів, може дозволити собі будь-який заклад без шкоди іміджу. Хоча, наприклад, паперова склянка вважається більш презентабельною, то гігієнічність пластикового посуду набагато вища. Тому багато ресторанів переходять у службах доставки на пластик.

Пластиковий посуд виконаний із харчового пластику, який виготовлений із безпечних матеріалів, але потрібне дотримання вимог до застосування. Наприклад, лише деякі пластикові стаканчики підходять для гарячих напоїв. Якщо ви не хочете з’ясовувати ці подробиці, то краще вибрати звичну паперову склянку, але саме пластиковий посуд відрізняється низькою ціною.

Пластиковий посуд підходить фастфудам, ресторанам зі службою доставки або обслуговуванням на виніс. Вона ідеальна, за умови утилізації, для невеликих кафе та кіосків, які торгують їжею. Крім пластикового посуду, пропонуються пластикові контейнери.

Купити одноразові набори посуду ви можете самостійно для дитячих свят, пікніка та різноманітних евент-заходів в офісі або на виїзді. Пластиковий посуд – це зручно, доступно та повністю відповідає екологічним та санітарним нормам за умови утилізації відходів.

Набір пластикових стаканчиків можна купити просто для дому, як і одноразові ложки. Вони точно знадобляться вдома чи напрацюванні. Незважаючи на те, що у пластикових пляшках успішно зберігають алкоголь, його не варто вживати із пластикових склянок.

Пластикові ложки та виделки відмінно підходять для дітей. Завдяки різному виконанню в різних кольорах за їх допомогою можна вдало оформити стіл для діточок.

Пропонуємо купити одноразовий пластиковий посуд, набори пластикових ложок та виделок з асортиментом.