fbpx Skip to content

Пакети крафтові у асортименті

“Господарочка України” пропонує вибір крафтових пакетів різних розмірів із крафт паперу для пакування продуктів та текстилю.

Для хліба

Пропонуємо вибір паперових пакетів з плоским дном без ручок для пакування продуктів та, насамперед, хліба.

Для випікання

Пакети, конверти з крафтового паперу для випікання та пакування продуктів та випічки поштучно.

Для покупок

Крафт пакети для покупок з ручками, у тому числі з печаткою логотипу, пропонуються на заміну поліетиленовим пакетам.

Для подарунків

Паперові пакети з крафта з плоским дном добре підійдуть для упаковки подарунків, а з крученими ручками - для текстилю.

Крафт пакети виготовляються із крафт паперу. Це високоміцний пакувальний матеріал із провареної довговолокнистої целюлози. Зазвичай вона має коричневий колір, але може бути вибіленою.

Папір з крафту було вперше отримано 1862 року у США. Крафт папір складається з декількох шарів з різною щільністю, що покращує її міцність на розрив. Вона захищає від УФ-променів, перешкоджає проникненню пари, води та олії.

Крафт папір є обгортковим матеріалом, який використовується для пакування продуктів харчування та промтоварів. Тому з неї виготовляють пакети, що відрізняються високою міцністю.

Асортимент паперових пакетів дозволяє підібрати та купити потрібний варіант. У продажу є вироби без ручок, з плоскими ручками, а також ручками.

На замовлення можна купити білі паперові крафт-пакети. Більшість продукції має зручне щільне дно. Завдяки властивостям пакет можна прикрасити печаткою логотипу.

Зазвичай пакети виготовляються на фабриці та купуються оптом, нанести фірмовий стиль можна у друкарні методом трафаретного друку. Крафтові пакети є заміною поліетиленовим пакетам, вони більш зручні і презентабельні. Підходять для покупок та пакування подарунків.

Крафт пакети є універсальним пакувальним матеріалом для магазинів. Серед паперових пакетів зустрічаються зазвичай дві версії – у білому та коричневому варіанті.

Форми змінюються в залежності від розміру, крафтові пакети пропонуються з ручками та без них. Окремо покупці інтернет-магазину “Господарочка-Україна” цікавляться плоскими паперовими пакетами, що підходять для випічки, цукерок, печива та дрібних товарів.

Як і ті, так і інші пакети оптом пропонують виробник безпосередньо через наш магазин.

Для виготовлення паперових пакетів використовується крафт папір, тому вони міцні на розрив і витримують значні вантажі. Купити крафт пакети можна з паперу різної щільності, об’ємні пакети мають плоске дно, випускаються зразки з плоскою ручкою, з ручками з мотузки або ручками з крученими, іноді з печаткою логотипу.

Пакети виготовляються на фабриці, де за допомогою спеціальної лінії із заготівлі склеюються готові зразки. Кожен виробничий процес сертифікований, тому пакети підходять для упаковки продуктів. Паперові крафт-пакети можуть використовуватися для випікання, що випікається на маслі, яке вони не пропускають.

Крафтові пакети
для виробів із текстилю

Крафт пакети є прямим конкурентом поліетиленової упаковки та пакетів. У величезних розмірах вони підходять для упаковки придбаного одягу, домашнього текстилю.

Маленькі паперові крафт-пакети будуть цікавою упаковкою для ювелірних виробів та біжутерії. Вони чудово виглядають з валентинками та вітальними листівками, підходять для пакування подарунків, можуть випускатися з логотипом вашої компанії.

Купити крафт-пакети можна великим та дрібним оптом. Якість продукції залежить від обладнання виробника. Наша компанія пропонує пакети крафтові фабричного якості із міцного на розрив сертифікованого матеріалу.

Запрошуємо до співпраці магазини одягу. Нанесення логотипу можна виконати в будь-якій рекламній агенції, яка займається шовкотрафаретним друком.

Пакет паперовий крафт з крученою ручкою

Пакет паперовий із ручкою 35*25*14 см крафт

Крафтові пакети з крученою ручкою - це найпопулярніші та найпоширеніші пакети з крафту для всіх видів товарів, для магазинів.

Пакет паперовий білий
350*250*140
із ручкою

Білі крафтові пакети популярні серед магазинів одягу, взуття, продавців квітів, подарунків та інших видів харчової продукції.

Паперовый пакет без ручок

Пакет паперовий
без ручок,
260*140*335

Пакет паперовий без ручок є найпопулярнішою упаковкою в галатерейному секторі та магазинах одягу.

Пакет чорний крафт для приладів 220*90 (100 шт/уп)

Останнім часом стали популярні кольорові крафтові пакети, які в основному використовуються для галантереї та текстильних виробів.

Будь-яка форма оплати

Ви можете обрати готівковий та безготівковий розрахунок, а також сплатити на картку за номером.

Низькі
ціни

Ми пропонуємо не тільки упаковку з крафту поштучно, а й найнижчі ціни на продукцію фабричного виготовлення.

Зручна
доставка

Продукція доставляється до будь-якого не окупованого населеного пункту України транспортною компанією або кур'єром.

Продаж
поштучно

Наша особливість - це можливість придбати якісну упаковку за цінами виробника.

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Чи виділяє крафт папір токсини?

Крафт папір виготовляється з целюлози з додаванням клею, однак сировина природного походження і не завдає шкоди здоров’ю, практично не потрапляючи на продукт.

Чи можна підігрівати випічку в пакеті крафт?

З крафту виготовляються навіть форми для випікання, тому пакувальна продукція з цього матеріалу може використовуватися під час підігріву харчових продуктів.

Чи доступний продаж поштучно та на яких умовах?

Пропонована у нас пакувальна продукція з крафту, включаючи пакети, доступна дрібним оптом та поштово. Проте мінімальне замовлення на сайті складає 500 грн. и більше. Умови вказані у формі покупця.

Як міцні ручки крафтових пакетів?

Міцність ручок крафтових пакетів залежить від технології та обладнання. Вироби, виконані кустарно та з плоскою ручкою, використовуються для продукції з вагою до 3-5 кг.

Як нанести малюнок на крафт-пакет?

Як нанести малюнок на крафт-пакет?

Брендування готових крафт-пакетів виконується двома способами. Великі обсяги друкуються на спеціальних рулонних машинах. 100-200 штук ви можете оформити в друкарні, що займається шовкотрафаретним друком.

На готовий пакет можна нанести малюнок у кілька кольорів. Тільки враховуйте, що розходження кольорових шарів до 2 мм не повинне зіпсувати ваш дизайн.

Консультації для HORECA

Консультуємо власників фастфудів будь-якого формату з питань придбання паперової упаковки.

Ціни
виробника

Працюємо за цінами виробника, пропонуючи товар поштучно та оптом. Допомагаємо покупцю.

Доставляємо
кур'єром

По Дніпру та Дніпропетровській області продукція доставляється кур'єром безкоштовно.

Укладаємо
договори

Укладаємо договори на обслуговування із закладами HORECA, спрощуючи співпрацю.