fbpx Skip to content

Любі види упаковки

Паперовий посуд та упаковка в асортименті

Інтернет-магазин “Господарочка України” пропонує одноразовий паперовий посуд оптом та в роздріб, що підходить для гарячих напоїв та їжі.

Інтернет-магазин “Господарочка України” пропонує широкий вибір одноразових паперових тарілок, склянок, тари та упаковки для харчових продуктів. Вони підходять для гарячої їжі та гарячих напоїв.

Цей вид посуду є екологічно чистим та безпечним. Вона підійде для будь-якого заходу, включаючи дитячі свята, та пропонується у крафтовому, білому та кольоровому виконанні.

Співпрацюйте з нашим інтернет-магазином, щоб завжди мати доступ до найширшого асортименту одноразового посуду з екологічно чистих матеріалів. Вона може успішно замінити пластиковий посуд, а знижки – суттєво скоротити витрати.

Крафт-папір вважається одним із найчистіших матеріалів для одноразового паперового посуду. Через властивості сировини вона відштовхує воду та жир.

Картонні тарілки з крафту значно безпечніші, ніж паперові з плівкою, що ламінує, що є джерелом шкідливого мікропластика. Крафтовий паперовий посуд ідеально підходить для гарячих напоїв та їжі.

Крім паперових стаканчиків та тарілок є ємності для супу та салату, коробки для випічки, конверти для хот-догів та пиріжків. Паперові склянки ви можете купити зі зручними пластиковими кришками: чорними, білими, прозорими та купольними.

Оформити замовлення ви можете зараз!

Переваги паперового посуду

Недоліком паперового посуду в порівнянні з пластиковим є його ціна, тому має сенс купувати посуд оптом, включаючи картонні тарілки, паперові стаканчики та інший одноразовий посуд з екологічно чистих матеріалів для гарячих напоїв та їжі.

У паперових склянках, звичайно, можна подавати і холодні напої, але саме кава, чай і бульйон з них особливо приємні. Будь-яке свято з асортиментом одноразового посуду інтернет-магазину “Господарочка України” стане для вас найлегшим і радісним днем. У кафе та кіосках такий посуд більше приваблює відвідувачів. 

Подача гарячих напоїв у паперових склянках із кришкою стала вже традицією гарного обслуговування. Доповнює переваги паперового посуду її безпека для природи.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити одноразовий посуд з будь-яких матеріалів, але паперовий посуд складно обігнати за популярністю, а також гофровані склянки, які обирають любителі кави.

Користуючись нашим сайтом, ви можете підібрати асортименти одноразового посуду за вигідними цінами. За якістю продукції ми не поступаємося іншим продавцям, але й виграємо у широкому асортименті та у вигідних цінах. У нас є одноразовий посуд для гарячої їжі, гарячих та холодних напоїв.

Паперовий посуд придатний для нанесення логотипу та малюнків, легко утилізується, підходить до всіх видів продуктів харчування. Скористайтеся нашим сайтом для пошуку необхідної назви або зверніться до наших менеджерів, якщо потрібне постачання оптом.

Паперовий стакан для супу

Супник Екокрафт із пластиковою кришкою 475 мл, 90 мм
(25 шт/уп)

Цей супник буде підмогою службам доставки та фастфудам, забезпечуючи зручність та термозбереження товару.

Паперовий посуд для салату

Салатникіз
кришкою,
550 мл
50 шт./уп.

У цьому салатнику ви зможете успішно зберігати та доставляти вашу кулінарію, а також продавати у супермаркеті.

Тримач

Тримач
для 4-х склянок, картонний

Цей тримач для 4-х склянок буде зручним для обслуговування клієнтів в автомобілях, на винос та для служб доставки.

Посуд для ВОК

Коробка для WOK,
600 мл,
поштучно

Популярна в ресторанах азіатської кухні та службах доставки упаковка для локшини ВОК виготовляється з крафта, який менше пропускає вологу.

Картонна упаковка
для фастфудів

Окрема пропозиція – це одноразова паперова упаковка під піцу, яку можна придбати оптом на додаток до стаканчиків та тарілок. У нас представлені картонні коробки для піцерій у різних розмірах. Вони виготовлені із крафт-картону, сертифіковані. Продукція постачається у формі листової заготівлі, яка потребує лише додавання.

Ви можете нанести дизайн коробки за допомогою шовкотрафаретного друку або наклейок. Картон також зручний тим, що він зберігає гарячу піцу, поки її доставлять покупцю.

Також ми пропонуємо іншу картонну та паперову упаковку для страв фастфудів та кіосків.

Коробка для піци, біла 30*30 см

Упаковка виготовлена з білого горфрокартону.

Коробка для піци, крафт 30*30 см

Упаковка виконана з крафтового горфрокартону.

Коробка для піци, крафт 32*32 см

Упаковка виконана з крафтового горфрокартону.

Коробка для піци, крафт 41*41 см

Упаковка виконана з крафтового горфрокартону.

Брендирование бумажной посуды - это эффективная реклама!

Використовуйте паперовий посуд, щоб прорекламувати свій заклад та гідно подати товар. На фото показано різні варіанти сервірування. Подача страв у такому стилі або продаж інших товарів, безсумнівно, приваблює покупців та клієнтуру.

Популярні питання споживачів

Актуальні теми та відповіді експертів

Чи шкідлива їжа, яка була упакована в папір?

Небезпеку несуть ламіновані зразки паперового посуду, оскільки є дуже небезпечним мікропластиком. Такий посуд небезпечніший за пластик.

Як довго рідка їжа може перебувати у паперовій упаковці?

Папірний посуд виконаний з декількох шарів паперу, тому він міцний на розрив і не промокає тривалий час.

Чи можна використовувати паперовий посуд у дитячих садках?

Вся запропонована продукція призначена для пакування харчових продуктів. Для дітей пропонується кольоровий та принтований паперовий посуд з різними кольорами.

Чи виділяє папір канцерогени при термообробці?

Картонна та паперова упаковка без покриття може безпечно використовуватись для підігріву їжі у мікрохвильовій печі. В окремих випадках паперові форми застосовують для випікання у духовці.

Виняток становить посуд, який виготовлений з використанням шкідливого клею, тому потрібно купувати тільки сертифіковану продукцію.

Чи вигідна утилізація паперового посуду?

Вартість сировини для вторинної переробки паперу незначна, тим більше, що за такої утилізації неможливо повністю дотриматися санітарних норм. Збором паперового посуду займаються великі мережі фастфуду, які її самі переробляють та виготовляють.

У виробництві одноразової паперової упаковки та посуду використовують перероблений картон та папір, які пройшли відповідну санацію та підготовку. Міцності надають посуду множинні кулі крафт-бумаги, склеєні між собою. Клей надає гігроскопічні характеристики.

За санітарними нормами паперовий посуд та упаковка залишається найбезпечнішими. Виняток становлять зразки, вкриті плівкою. Вони можуть бути джерелом шкідливих мікропластиків.

Бумажні упаковки дозволяють замінити небезпечний одноразовий посуд із пластику.

Паперова упаковка придатна для приготування випічки в духовці, одночасно будучі формою і упаковкою для виробу. Пропонований посуд для напоїв комплектується зручними кришками: плоскими – для кави та чаю, з отвором для трубочок – для соків та води, з прозорим куполом – для кондитерських виробів.